Hry s evropskou verzí rulety

Hry s evropskou verzí rulety

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Klasická online ruleta

Online ruleta je v podstatě stejná jako tradiční ruleta v kamenných kasinech. Hráči vsadí na čísla, barvy nebo skupiny čísel a pak čekají, až se kulička usadí na určitém čísle na ruletě. Online prostředí však přináší několik výhod. V první řadě je to pohodlí. Hráči mohou hrát z pohodlí domova nebo dokonce na cestách prostřednictvím mobilních zařízení. Mají možnost hrát kdykoli a odkudkoli a mohou také využívat různé bonusy a akce, které online kasina nabízejí.

Evropská ruleta

Moderní ruleta původně vznikla ve Francii v 18. století. Postupem času se rozšířila a vzniklo několik verzí, mezi nimiž dominují americká, francouzská a evropská ruleta. Tyto verze mají sice mnoho společných prvků, ale liší se v některých detailech a pravidlech, které ovlivňují šance hráčů na výhru.

Evropská ruleta je pravděpodobně nejoblíbenějším typem rulety nejen v Evropě, ale na celém světě. S francouzskou verzí má mnoho společných prvků, zejména pokud jde o jedinou nulu na ruletovém kole, která snižuje výhodu kasina ve srovnání s hráčem. Jedním z výrazných rozdílů je jazyk na ruletovém stole, který obvykle odpovídá buď angličtině, nebo jazyku země, kde se ruleta hraje.

Ruleta